REJESTRACJA
Dziewiętnaste Podlaskie
Warsztaty Psychiatryczne
12-14 stycznia 2023, Białowieża

Witamy na wirtualnym stoisku GSK!

Jesteśmy globalną, innowacyjną firmą z obszaru ochrony zdrowia działającą w oparciu o badania naukowe, której misją jest pomaganie ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej.

Realizujemy to zadanie dzięki badaniom naukowym, opracowywaniu oraz wytwarzaniu produktów w 3 globalnych obszarach biznesowych: innowacyjnych leków, szczepionek i produktów ochrony zdrowia.

Chcemy być jedną z najbardziej innowacyjnych, osiągających najlepsze wyniki i cieszących się największym zaufaniem firm farmaceutycznych na świecie.

Nasze wartości i oczekiwania leżą u podstaw wszystkiego, co robimy i pomagają kształtować naszą kulturę organizacyjną – tak, abyśmy mogli wspólnie dostarczać naszym pacjentom i konsumentom nowoczesne produkty lecznicze oraz sprawiać, by firma GSK była doskonałym miejscem pracy.

Jesteśmy jedną z wiodących innowacyjnych firm z obszaru ochrony zdrowia, która dostarcza łącznie ponad 300 leków i produktów ochrony zdrowia polskim pacjentom.

Prowadzimy działalność badawczą i rozwojową w zakresie badań klinicznych nad nowymi lekami.

Naszym celem jest zapewnianie zróżnicowanych, niezbędnych produktów leczniczych o wysokiej jakości dla jak największej liczby osób, dzięki naszym trzem globalnym jednostkom biznesowym, naszej wiedzy naukowej i technicznej oraz utalentowanym pracownikom.

Serdecznie zapraszamy na wykład dr n. med. Magdaleny Kostrzewskiej pt. „Astma niekontrolowana, trudna, ciężka? Kryteria kwalifikacji pacjenta do programu lekowego.” w ramach Grantu Edukacyjnego GSK, który odbędzie się w piątek 26 marca 2021r. w godzinach 17:20-17:50.

NASZE MATERIAŁY KATALOGI, FOLDERY,
ULOTKI DO POBRANIA